Notarinis tvirtinimas, apostilizavimas ir legalizavimas

Bendradarbiaujame su Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos notarais ir galime patvirtinti dokumentų nuorašus, vertėjo parašo tikrumą, dokumentus apostilizuoti ar legalizuoti. Jeigu jums reikia ne tik vertimo paslaugų, bet ir Lietuvoje išduotų valstybinių dokumentų apostilizavimo ar legalizavimo paslaugos, mielai padėsime. Ar žinojote, kad yra trys dokumentų vertimo tvirtinimo būdai? Tai tvirtinimas vertimų biuro antspaudu ir vertėjo parašu, notarinis dokumento nuorašo ir (arba) vertėjo parašo tvirtinimas ir tvirtinimas apostile arba legalizacijos antspaudu. Taigi trumpai, kuo šie tvirtinimai skiriasi. Jeigu nesate tikri, kaip patvirtintų dokumentų jums reikia, susisiekite ir pasistengsime patarti.

Biuro tvirtinimas

Vertimų tvirtinimas vertimų biuro antspaudu ir parašu „UNO vertimų“ biure yra nemokamas. Tai pats paprasčiausias vertimo patvirtinimas, bet ir pats populiariausias. Vertimų biuro antspaudu ir vertėjo parašu tvirtinami visi „UNO vertimų“ biure atlikti vertimai. Šis tvirtinimas dažniausiai tinka daugeliui tiek Lietuvos, tiek užsienio institucijų, ypač jeigu dokumentai skirti ne valstybinio sektoriaus įmonėms. Vertimų biuro antspaudu ir vertėjo parašu tvirtinami tiek fizinių, tiek juridinių asmenų dokumentų bei tekstų vertimai.

Notarinis dokumentų nuorašų ir (arba) vertėjo parašo tikrumo tvirtinimas

LR valstybinių įstaigų išduotų dokumentų originalai gali būti kopijuojami ir tvirtinamos jų notarinės kopijos. Šiuo atveju kartu su dokumento vertimu gali būti rišamas tiek dokumento originalas, tiek jo notariškai patvirtinta kopija. Taip pat notaras tvirtina ir vertimą pasirašiusio vertėjo parašo tikrumą. Taip pavirtinti dokumentai tinka daugeliui tiek Lietuvos, tiek užsienio valstybinių įstaigų.

Dokumentų apostilizavimas arba legalizavimas

LR valstybinių įstaigų išduoti dokumentai, kurie turi valstybinį antspaudą ir yra pasirašyti įgaliotųjų asmenų, gali būti tvirtinami apostile arba legalizuojami Užsienio reikalų ministerijoje. Dokumentus tvirtinti apostile reikia, kai jie bus teikiami šalims, prisijungusioms prie Hagos konvencijos, kitu atveju dokumentai tvirtinami legalizacijos antspaudu.
„UNO vertimai“ teikia visas vertimo, notarinio tvirtinimo ir apostilizavimo ar legalizavimo paslaugas. Tad susisiekite ir kartu rasime tinkamiausią sprendimą!