Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip skaičiuojama vertimo kaina?

Vertimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į spaudos ženklus. Vieną standartinį vertimo puslapį sudaro 1 500 spaudos ženklų. Kaina priklauso nuo kalbos, į kurią norėsite versti. Tikslią vertimo kainą galime pasakyti tik sužinoję, į kokią kalbą norėsite versti dokumentus ir, žinoma, pamatę patį dokumentą.

Ar užtikrinate konfidencialumą?

Taip, „UNO vertimai“ užtikrina konfidencialumą. Taip pat galime pasirašyti bendradarbiavimo ir konfidencialumo sutartis.

Ar tekstus verčia gimtakalbiai vertėjai?

Mūsų vertimų biure dirba ir gimtakalbių, ir ne gimtakalbių vertėjų, tačiau visi vertėjai turi ilgametę darbo patirtį, taigi užtikriname atliekamų vertimų kokybę.

Ar taikomas papildomas mokestis už skubius vertimus?

Papildomo mokesčio už skubius vertimus tikrai netaikome. Visi jūsų užsakymai mums yra svarbūs, todėl kiekvieną darbą stengiamės atlikti kuo greičiau ir profesionaliau. Siųsdami užklausą, visuomet nurodykite terminą, taip pagreitinsite užklausos koordinavimo ir vertimo atlikimo greitį.

Ar galima vertimo paslaugas užsisakyti nuotoliniu būdu?

Taip, galima, jeigu jums nereikia notarinio patvirtinimo ar dokumentų apostilizavimo. Mums užtenka atsiųsti nuskenuotus dokumentus, kuriuos norite versti.

Ar atliktus vertimus siunčiate paštu?

Jeigu klientas negali atsiimti dokumentų mūsų biure, siunčiame dokumentus paštu jūsų nurodytu adresu Lietuvoje ar užsienyje.