Paslaugos

mūsų paslaugos
Tekstų vertimas ir redagavimas
Mūsų kvalifikuotų projektų vadovų ir vertėjų komanda operatyviai pateiks jūsų užsakyto teksto vertimą į bet kurią pageidaujamą kalbą. Verčiame naudodami moderniausias vertimo technologijas, tad visuomet atsižvelgiame į tekstuose esančius pasikartojimus ir išlaikome originalų formatavimą. 
Dokumentų vertimas
Verčiame visus asmeninius ir įmonių dokumentus, išduotus tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Dokumentų vertimai gali būti tvirtinami notariškai arba nemokamai patvirtinti biuro antspaudais. Dirbame ir su fiziniais, ir su juridiniais asmenimis, tad žinome, kaip svarbu konfidencialumas, kruopštumas ir operatyviai suteiktos vertimo paslaugos.
Nuoseklusis ir sinchroninis vertimas žodžiu
Jei reikia sinchroninio ar nuosekliojo vertimo žodžiu, esame jūsų paslaugoms! Galime pasiūlyti puikių anglų, rusų ar vokiečių kalbų specialistų, kurie padės vieniems kitus geriau suprasti. Nuosekliojo vertimo vertėjas ir pranešėjas kalba pamainomis. Pranešėjas kalba darydamas pauzes, tuo metu vertėjas išverčia pasakytą informaciją.
Notarinis tvirtinimas, apostilizavimas ir legalizavimas
Bendradarbiaujame su Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos notarais ir galime patvirtinti dokumentų nuorašus, vertėjo parašo tikrumą, dokumentus apostilizuoti ar legalizuoti. Jeigu jums reikia ne tik vertimo paslaugų, bet ir Lietuvoje išduotų valstybinių dokumentų apostilizavimo ar legalizavimo paslaugos, mielai padėsime.